Google Haritalar Yorum Hizmetleri - Kalıcı Yorum HizmetleriMAĞAZA!

Dijital İtibar Yönetimi

Dijital itibar yönetimi işletmelerinizin dijital alanlardaki itibarını yükselten PREMİUM bir çalışmadır. Çeşitli nedenlerden dolayı itibar kaybı yaşayan işletmelerinizin olumlu, olumsuz tüm yanları değerlendirilerek bir paket çalışma çıkarılır. Bu çalışma tek bir mecrayı hedef almaz. İşletmeniz hangi platformda yer alıyorsa oraya odaklanarak çalışma çıkarırız. Günümüzde eşi benzeri olmayan bu çalışma sadece Yorum Hizmet tarafından profesyonel olarak sunulmaktadır.

Sonuç Odaklı Derin Analiz ve Yorum Danışmanlığı

Çalışmaların tamamı %100 memnuniyet ve garantiye dayılıdır. Alanında uzmanlaşan ekibimiz sizlerin internetteki varlığını tüm mecralarda tespit ederek derin analiz çıkartır. Bu dijital dünyadaki yorum, puan gibi eksiklikleriniz tespit edilerek benzersiz bir sunum yapılır.

İşletmeniz eğer sadece Google Haritalar ‘da varsa ”Dijital İtibar Yönetimi” sizin için uygun değildir. Birçok platformda varlığını gösterip, iyi bir şekilde sürdürmeyi hedefleyen işletmeler için oldukça özel bir çalışmadır.

Tüm alanlardaki yorumlarınız, puanlarınız, yıllara, aylara hatta haftalara dağılımı hesaplanarak işletmeniz için en doğru çalışma planlaması yapılır. Çeşitli nedenlerden dolayı hedef alınarak itibar kaybı yaşatılan işletmeniz yeniden nasıl yükselir bunun analizleri raporlanarak sunulur. Yapılan bu analizlerin doğrultusunda başlatılan çalışmalarımız sizlere %100 yükselme garantisi sunmaktadır.

ÇALIŞMA ALANLARIMIZ

1- OTELPUAN
2- NEREDEKAL
3- TRİPADVİSOR
4- FOURSQUARE
5- ZOMATO

6- YELP
7- OTELREFERANS
8- GOOGLE MAPS
9- YANDEX MAPS
10- SWARM

Ayrıca, ETSTur, Odamax, Hotels, OtelZ, Tatilsepeti, Tatilbudur, Enuygun gibi aklınıza gelen birçok platformda profesyonel hizmetler verebiliriz.

Puan Giriş Giriş
Puan Gelişme Gelişme
Puan Sonuç Sonuç
  • Puan İtibar
  • Puan İtibar Yönetimi
  • Puan Analiz
İtibar

GELİŞME

Profesyonel analizlerimizin sonucunda işletmenizin ihtiyaç duyduğu tüm çalışmaların altyapısı hazırlanır. Uzman ekibimiz tarafından yapılan bu çalışma ile birlikte artık ”Dijital İtibar Yönetimi” çalışmaları başlamış olur.

SONUÇ

İşletmenizin varlığı artık iyileşmiştir. Yüzlerce partnerimiz ile gerçekleştirdiğimiz bu çalışma sonrasında işletmenizin dijital varlığı iyileştirilmiştir. Bu çalışmanın sonucundan %100 memnunsunuzdur.

İTİBAR

Çeşitli nedenlerden dolayı itibarı düşen işletmeniz yeni bir başlangıç için start verebilir. Elimizden geleni yapmış ve sizlere tertemiz bir başlangıç sunmuşuzdur. Sonraki adımlar artık sizin çalışmayı korumasıyla devam eder.


REFERANS ÇALIŞMALARDAN BİRKAÇ ÖRNEK

İşletmelerin isimleri ”GİZLİLİK” ilkemiz doğrultusunda gizlendiğinden yayınlamamız mümkün değil. Sizlere sadece öncesi ve sonrası farklılıkları gösterebilir, sizlerle yapacağımız tüm çalışmalarda da gizlilik ilkesi ile çalışırız. Asla çalışma yaptırdığınız dışarıdan anlaşılmaz!

HAZIRLANIYOR..