Google Haritalar Yorum Hizmetleri - Kalıcı Yorum HizmetleriMAĞAZA!

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular


Google rehber seviyeleri minimum 4, Maksimum 10 olarak kabul edilmektedir. Dolayısıyla 7.seviye yerel rehberlerin alt seviyelere karşı gücü vardır. Fakat bu seviye rehberleri satın alırken mutlak suretle düşük levellerle birlikte alarak karma yapmanız önerilir. Bu şekilde seviye 7 rehberlerin kullandıkları metakeywords dediğimiz arama hacmi yüksek kelimeler kullanılarak işletmenizin öne çıkması hedeflenir.
Google yorum hizmeti satın aldığınız zaman işletmeniz zarar görmez. Hiçbir şekilde yorum kaynaklı işletmeniz askıya alınmaz, spama düşmez. Dolayısıyla son derece güvenli bir şekilde bu hizmeti işletme hesaplarınıza alabilirsiniz.
  • Eğer yorum kaynaklı işletmeler askıya alınsaydı, rakiplerinize yorum göndererek onların hesaplarını kapattırabilirdiniz.
Google yorumları tek başına seoya etki eder fakat önem sırası düşüktür. Doğrudan etki edecek en önemli unsurlar sırasıyla şöyledir. 1- Web Sitesi Unutmayın ki Google botları işletmenizi birçok alanda yakından takip ediyor. Bunların en başta gelen etki alanı web sitesidir. Eğer bir web siteniz yoksa Google haritalarda başarı oranınız düşüktür. Anahtar kelimeler öncelikle web sitenizde var mı Google botları bunu kontrol eder. 2- Olanaklar Google işletmem bölümünde bulunan hizmetler alanı doğru bir şekilde dizayn edilmeli. Doğru başlık ve 300 karakterlik SEO tanımlamalı doldurulmalıdır. Bu alanda profesyonel destek alabilirsiniz. Doğru başlık seçenekleri sayesinde hizmetler başlığı aramalarda ''olanaklar'' olarak görünür. 3- Yorumlar Google yorumları doğru bir şekilde dizayn edilerek üstteki iki seçeneğe uygun olarak dizayn edilmelidir. Rasgele yapılan yorumların bir gücü olmayacağı gibi işletmenizin görünürlüğünün düşmesine de neden olabilir. 4- Etkinlikler İşletmenizin yönetim alanında etkinlikler alanı seo tanımlı doldurulmalıdır. Bu da işletmenizi öne çıkaran unsurlardan birisidir.