Google Haritalar Yorum Hizmetleri - Sipariş Teslim 1-5 İş GünüMAĞAZA!

Google Haritalar Yorum Dikkat Edilmesi Gerekenler

Google Haritalar Yorum Dikkat Edilmesi Gerekenler

Google Haritalar Yorum Dikkat Edilmesi Gerekenler

Google Haritalar Yorum Satın Al hizmetlerinde dikkat etmeniz gereken birçok nokta vardır. Hizmetin kalitesini kaybetmeden inandırıcılığını kazanması için birçok önemli püf nokta vardır. Bu ayrıntılara sizler için yer verip dikkat etmeniz gereken noktalardan bahsedeceğiz.

Google Haritalar Yorum Hizmetleri

Google haritalar yani Google Benim İşletmem yorum hizmetleri satın alırken önemli noktalara dikkat etmeniz gerekir. Yorum yapan kişinin profil resminden, isim ve soyisimine, IP adresinden, yorumun kalitesine kadar birçok noktaya dikkat edilir. Özellikle yerel rehber yorumları birçok kişi tarafından dikkate alınmaktadır. Kaliteli yorum oluşturma hakkında en çok yapılan hatalar ve dikkat edilmesi gerekenlerden bahsedeceğiz.

Google Benim İşletmem Yorum Yaparken Yapılan Hatalar

Birçok işletme benzer hatalar yaptığından Benim işletmem hesabı kapatılabilir, askıya alınabilir. Google benim işletmem başvurusu yaparken sizden istenilen doğruluk adımlarını geçtiniz ve şirketiniz Google sıralamalarında listelendi diyelim. İşletmeniz göründüğü gibi işletmeyi yönettiğiniz mail adresine bağlı hesap ile ilk yorumu yapma ihtiyacı duyuyorsunuz. Bunu yapmayın! Google yerel rehber politikalarında Yerel rehberler kendi işletmelerine, başka işletmelere yorum yapamaz! Dolayısıyla işletmelerde aynı şekilde kendi yönettiği profillere, işletmelere yorum yapamaz. Bunun farkedilmesi uzun sürmez ve Google Benim İşletmem askıya alınma işlemi ile karşılaşırsınız. Gerekli incelemeleri talep edip itiraz etseniz de nafile!

Google Benim İşletmem iletişim kanallarından kontak kurduğunuz müşteri temsilcisi politikalara uymadığınız için hesabınızın açılmasının söz konusu olmayacağını söyleyecektir. Yapmanız gereken yeni bir başvuru ile sıfırdan başlamaktır.

Google Haritalar Yorum Satın Al Hizmetleri

İşletmeleriniz rakip firmalar tarafından kötülenmiş, karalanmış, düşük puan verilmiş olabilir. Yada mevcut puanlarınızı yükseltmek, yorum kalabalığı yaratmak isteyebilirsiniz. Google haritalar yorum hizmeti böyle durumlarda devreye girmektedir. Elbette gerçek olmayan bu yorumları satın alırken dikkat etmeniz gereken noktalar var. Eğer bu durumlara dikkat etmezseniz Google Benim İşletmem Kapanma sorunu ile karşı karşıya gelebilirsiniz.

  • Yerel Rehberler Tercih Etmelisiniz : Google haritalara katkı sağlayanlar olarak bilinen yerel rehberlerden satın alınan yorumlar diğer profil yorumlarına göre çok daha inandırıcı, cazip ve dikkat çekicidir. Yerel rehber rozeti olan bu kullanıcıların minimum 6 seviye olmasına dikkat edin. Seviyesi ne kadar yüksek olursa, inandırıcılığı o kadar yükselecektir.
  • Profil Fotoğrafı ve İsimlere Dikkat Edin : Sizin işletmenize yorum yapacak profillerin mutlaka resimleri olmalı, isimleri Türkçe ad-soyad olmalıdır. Eğer yabancı yorum satın alıyorsanız da bu yorumları yapan kullanıcıların isimlerinin yabancı olmasına, geçmiş yorumlarının da aynı şekilde yabancı olmasına dikkat etmelisiniz.
  • IP Adresleri Farklı Olmalıdır : Aynı bilgisayarlardan yapılan yorumların SPAM olarak işaretleneceği için her zaman farklı IP dediğimiz değişik lokasyonlar kullanılmalıdır. Bu Google tarafından spam olarak kabul edilmeyecektir.
  • Bot veya Yazılımlardan Uzak Durun: Tüm platformlarda olduğu gibi Google haritalar bot yorum önerilmez. Bu botların hiçbir garantisi yoktur. Dolayısıyla bugün yapılan yorumların yakın zamanda silinme durumları vardır. Ayrıca Google haritalar otomatik yorum botu kullanılan yazılımlarda önerilmez. Kullanılan profillerin doğrulanmamış olması kısa sürede yorumların silinmesine neden olacaktır.
  • Meta Kaywords Olan Uzun Yorumlar Tercih Edin : Google detaylı katkı sağlayan yerel rehberleri sever. Dolayısıyla minimum 5-6 yorumluk uzun cümleler olmalı. Ayrıca Google Benim İşletmem bütün işletmeleri önerilere göre sıraladığı için burada arama motoruna yönelik Meta Keywords dediğimiz sıkça aranan kelime kalıplarının kullanılması da önemli derecede işletmeyi öne çıkartır.

Bu gönderiyi paylaş


Bu ürünü sepete eklediniz: