Google Haritalar Yorum Hizmetleri - Sipariş Teslim 1-5 İş GünüMAĞAZA!

Google Haritalar Yorumları Nasıl Yapılmalı?

Google Haritalar Yorumları Nasıl Yapılmalı

Google Haritalar Yorumları Nasıl Yapılmalı?

Google haritalar yorumları alım işlemi yaptığınızda bizler ile paylaşmış olduğunuz şirket bilginizi öncelikle inceliyor ve sizlerin Google üzerindeki görünürlüğünüzü kontrol ediyoruz. Eğer kontrollerimizde paneliniz tarafından eksikleriniz varsa bunları gidermenizi talep ediyoruz. Konu hakkında deneyiminiz yoksa sizler için ücretsiz Google benim işletmem ayarları yapıyor, ileri düzey çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Paketlerimizde yorum sizden veya yorum bizden gibi alternatifler mevcut. Bu alternatifleri göz önünde bulundurarak bizler nelere dikkat ediyoruz, sizler nelere dikkat etmelisiniz bu konulara değineceğiz.

Google Haritalar Yorumları Hizmeti Yorum Bizden

Vermiş olduğunuz sipariş sonrası işletmenizin görünürlüğünü, sırasını ve rakiplerinizi analiz ediyoruz. Çok yorum sahibi olmak, en önde çıkılacak anlamına gelmemektedir. Müşteri ve tedarikçi bu kısımda takım oyunu oynayarak süreci kısaltır, eksiği kapatır ve olması gerektiği şekilde davranır. Sizlere yüzlerce yorum gönderiyor olsakta panelinizdeki eksikler doğrudan etkiler.

  • Benim İşletmem Profilinizi Düzenlemelisiniz: Eğer rekabet varsa en iyisi olmanız için öncelikle doğru bir şekilde yönetici hesabınız ile işletmem sayfasını düzenlemelisiniz. Bu sonraki aşamada Google tarafından işinizi doğru yaptığınızda sizi insanlara önerecek anlamına gelir. Unutmayın ki benim işletmem sadece yorum aldığınız yer değil, aynı zamanda dünyanın en büyük dijital platformu Google ‘ın sizi başkalarına önerdiği platformdur.
  • Sektöre Özel Yorumlar Hazırlanmalı: Yorum bizden seçeneğinde öncelikle sizin sektörünüz, daha önce aldığınız yorumların içerikleri, web siteniz gibi aracı doneler ile fikir sahibi oluruz. Ezbere, özensiz, anlamsız yorumlar ile kalitesiz sunum yapmayız. Sektörünüzü öğrendikten sonra en pahalı hizmetlerinizi öne çıkartmak için teknik yorumlar hazırlarız. Bu yorumlar gizli metakeywords içerir. Bir cümlelik yorum ile bahsetmek gerekirse;”Geçtiğimiz haftalarda seyahat amaçlı geldiğimiz Ağva ‘da çok beğendiğimiz dere kenarı bir restaurant olmakla birlikte muhteşemde bir manzaraya sahip.”

    Burada tek cümle ile verdiğimiz örnekte aslında Ağva dere kenarı, Ağva dere kenarı restaurant ve Ağva restaurant olarak bir cümlede 3 metakeywords kullandık ve sizler bu cümleyi okurken keywordslerimizi görmediniz bile.

  • Yerel Rehber Yorumlarının Önemi: Bütün yorumların yüksek seviyeli yerel rehber olması sizi yükseltmez! Doğru yorumlar, doğru zaman aralıkları ve doğru teknikler ile yapıldığı zaman önerilen firmalar arasında olursunuz.
  • Yorum Dili Çok Yönlü Olmalıdır: Bütün yorumlarınızı aynı formatta yazmıyoruz. Neticede bir firmanın tüm müşterileri elit kesim yada entelektüel çevre değil. Bu yüzden kasıtlı olarak harf hataları, devrik cümleler kurarız. Bazı yorumlarımız TDK ‘ya çok uygun, bazıları sadece büyük harften oluşur. Bazen de tabiri caizse barzoca giriş yaparız. Bu yorum modelleri farklı anlatım dillerine sahip olduğunda yorumlarınızı okuyanların farklı kişiler tarafından yorumladığını görecektir. Google haritalar dikkat edilmesi gerekenler arasında bu paragrafta profesyonel görünmesi açısından son derece önemlidir.

Google Haritalar Yorum Hizmeti Yorum Sizden

Kuralları ne biz koyarız, ne de Google. Tamamen sizin istediğiniz yorumlar eklenir ve tarafımızca herhangi bir teknik durum gözetilmez. Siz verirsiniz biz doğru, yanlış demeden yayımlarız. Google harita yorum satın al seçeneklerinde siparişinizde ”Ben Yaparım” bölümünü kliklemeniz yeterlidir.

Bu gönderiyi paylaş


Bu ürünü sepete eklediniz: