Google Haritalar Yorum Hizmetleri - Kalıcı Yorum HizmetleriMAĞAZA!

Sıkça Sorulan Sorular - Google Yorumları SEO ‘ya Etki Eder mi?

Google yorumları tek başına seoya etki eder fakat önem sırası düşüktür. Doğrudan etki edecek en önemli unsurlar sırasıyla şöyledir.

1- Web Sitesi

Unutmayın ki Google botları işletmenizi birçok alanda yakından takip ediyor. Bunların en başta gelen etki alanı web sitesidir. Eğer bir web siteniz yoksa Google haritalarda başarı oranınız düşüktür. Anahtar kelimeler öncelikle web sitenizde var mı Google botları bunu kontrol eder.

2- Olanaklar

Google işletmem bölümünde bulunan hizmetler alanı doğru bir şekilde dizayn edilmeli. Doğru başlık ve 300 karakterlik SEO tanımlamalı doldurulmalıdır. Bu alanda profesyonel destek alabilirsiniz. Doğru başlık seçenekleri sayesinde hizmetler başlığı aramalarda ”olanaklar” olarak görünür.

3- Yorumlar

Google yorumları doğru bir şekilde dizayn edilerek üstteki iki seçeneğe uygun olarak dizayn edilmelidir. Rasgele yapılan yorumların bir gücü olmayacağı gibi işletmenizin görünürlüğünün düşmesine de neden olabilir.

4- Etkinlikler

İşletmenizin yönetim alanında etkinlikler alanı seo tanımlı doldurulmalıdır. Bu da işletmenizi öne çıkaran unsurlardan birisidir.